Seznam - se

15. srpna 2018 v 20:04 | Jaši
Ahoj,
já jsem Jaši a budu vám psát o tom, jak to chodí u mě ve městě během noci, to co já zažiju, moje příběhy. Bude se jednat o takový můj deníček.
Aby bylo jasno. Nebudu sem psát mé jméno, město kde bydlím, můj věk, ani žádné podrobnosti o mé osobě. Ale zaručuji vám, že nic nebude smyšlené a že jestli tohle právě čtete, tak si čtete myšlenky holky, která momentálně je zamotaná do života víc, než by si kdy myslela. A právě pomocí tohohle se budu snažit nějak se ze všeho vymotat a pokusit se už víckrát se nezamotat.
Můžu vám pouze říct, že jsem plnoletá a mám maturitu, připravuju se na vysokou.
Protože už nějaký ten čas do města chodím a blog si zakládám až teď, bylo by fajn se obeznámit s mojí situací. Proto prvních pár článků bude rozděleno do několika "kapitol" nebo částí. Začnu tak nějak v pohodě, aby jste si nemysleli, že jsem nějaká divoška, ale pár věcí, které jsou tak nějak "hustější" mám v zásobě taky. Takže o zábavu bude postaráno.
V mých "příbezích" nebo jak tomu chcete říkat, nesvaluju na nikoho vinu, za všechno si můžu sama. Nejsem žádná bitchka, která by nepřiznala svojí vinu, ale samozřejmě umím i svalovat vinu na druhé, když za to já nemůžu.
A protože z vlastní zkušenosti vím, že udržet pozornost a zvlášť v dnešní době je dost těžká záležitost, tak vás už nebudu dlouho zdržovat.
Články budu vydávat když budu mít čas a i když to nikdo nebude číst,tak aspoň pro mě to bude zpovědnice internetu.
Pro dnešek děkuju a pa.
-Jaši
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 toulavysvet toulavysvet | Web | 15. srpna 2018 v 21:15 | Reagovat

Přeji hodně štěstí :)

2 zredukujto zredukujto | 15. srpna 2018 v 21:31 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama